Marchew Pastewna

Marchew sprzedawana w workach po 10 i 20 kg.

Cena: 0,60 zł/kg

Burak Pastewny

Burak Pastewny sprzedawany w workach po 25 kg.

Cena: 10 zł

Ziemniak Różowy

Ziemniak jadalny sprzedawany w workach po 15 kg.

Cena: 10 zł

Ziemniak Żółty

Ziemniak jadalny sprzedawany w workach po 15 kg.

Cena: 10 zł

Pszenica

Cena: 0.80 zł/kg

Jęczmień

Cena: 0.80 zł/kg

Owies

Cena: 0.75 zł/kg

Kukurydza

Cena za całą: 0.90 zł/kg

Cena za mieloną: 1 zł/ kg

Pszenżyto

Cena: 0,70 zł/kg

Śruta Pszenna

Cena: 1 zł/kg

Śruta Jęczmienna

Cena: 1 zł/kg

Makuch z czarnuszki

Cena: 2,50 zł/kg

Makuch z dyni

Cena: 2,50 zł/kg

Makuch z lnu

Cena: 2,50 zł/kg

Makuch z nasion chia

Cena: 2,50 zł/kg

Makuch z nasion wiesiołka

Cena: 2,50 zł/kg

Makuch z ostropestu

Cena: 2,50 zł/kg

Makuch z wiórek kokosowych

Cena: 2,50 zł/kg

Makuch z rzepaku

Cena: 2,50 zł/kg

Makuch ze słonecznika

Cena: 2,50 zł/kg

(c)2015, All Rights Reserved
 
Pasze Liszki
Pasze Krzeszowice
Liczba odwiedzin: 5957
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem